O mnie

Świadoma zmiana jest możliwa

Nazywam się Agnieszka Mikołajczak.

„Aby być sobą” to tytuł książki, który stał się dla mnie inspiracją do wprowadzenia dużych zmian w moim życiu i podjęcia decyzji  o zmianie zawodu. Dzisiaj wiem, że podobnie jak ja, wielu ludzi zadaje sobie takie same pytania: 

Kim jestem, jaka / jaki jestem? Dlaczego najczęściej myślę, czuję i zachowuję się w jakiś sposób? Czy mi to służy, czy mogę inaczej? Pracuję z ludźmi, aby pomóc im znaleźć odpowiedzi na te pytania, by mogli  odczuwać satysfakcję z własnych działań i relacji z innymi.

Jestem certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień (Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii).
Ukończyłam 4-letnią szkołę psychoterapii w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, gdzie obecnie doskonalę swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniu zaawansowanym. Posiadam Certyfikat TA 101 (European Association For Transactional Analysis).

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas kilkuletniej pracy w poznańskich przychodniach (Centrum Profilaktyki Uzależnień, Przychodnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia), na stażach w stacjonarnym ośrodku Nowy Dworek, MONAR w Rożnowicach i na Oddziale Leczenia Uzależnień Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie oraz w gabinecie prywatnym.

Pracuję w Puszczykowie i w Poznaniu, bezpośrednio w gabinecie terapeutycznym. Prowadzę także terapię online. Angażuję się w pomoc dla wszystkich moich pacjentów i staram się sprostać ich potrzebom.

Pracuję z wieloma pacjentami, prowadząc terapię indywidualną osób dorosłych i terapię grupową.

Moją pracę poddaję stałej superwizji.

%d blogerów lubi to: